- Це подія пройшло.
Мітинг проти корупційних схем у сфері дипломування моряків
14.12.2020 @ 09:00 - 17:00
Шановні моряки,
На превеликий жаль, Морська Адміністрація та Міністерство Інфраструктури хочуть всіляко знищити моряків і морську галузь до кінця.
Морська Адміністрація, яку очолює в.о Глазков А.В – капітан, своїх же моряків заганяє в яму. Всі обіцянки МІУ і морада всіляко ігнорують. Мін’юст повернув наказ через недієвий інструмент як підтвердження стажу через прикордонну службу (а схема б на цьому і працювала б), вони планували рубати всіх моряків саме на стажі. Залишати послужну книжку і паспорт моряка не хочуть, так як схема не буде працювати.
Тепер нові схеми будують: трудову книжку (за наявності), інформацію про Страховий стаж з Реєстру застрахованих осіб, копію трудових договорів, підтвердження оплати праці у відповідності з трудовими договорами, (і на закуску) копії податкових декларацій про майновий стан і доходи за період, який підтверджується …….. адже упустити можливість заробітку з підтвердження – це не про морад або МІУ.
Моряки, задумайтеся: скільки можна терпіти ці приниження, це свавілля, якому ми піддаємося на своїй же землі!
Вони вважають нас легким заробітком, з якого можна збагачуватися і набивати свої кишені нашою важкою працею і здоров’ям, яке ми міняємо на гроші – працюючи дуже часто в пекельних умовах далеко від своїх родин, намагаючись прогодувати наших дітей!
Ви хочете бути їх корупційної мішенню і банкоматом без пін-коду?
Ви дійсно хочете платити неймовірно величезну данину за дипломування та сертифікацію, намагаючись довести цим офісним та посткорабельним щурам свою кваліфікацію, якої у них ніколи і не було?
Ви хочете дозволити їм дуже скоро обкласти Вас липовими податками?
Це ваше право. А хто вважає по-іншому, то приєднуйтесь, разом, 14 грудня, в Києві, мітинг буде проходити біля Офісу Президента (вул.Банкова 11) о 9.00 ранку.
за нашої офіцерською честю і гідністю, за нашою перемогою над цим свавіллям!
Мета мітинга:
- Відставка і залучення до відповідальності всіх чиновників і їхніх спільників, які беруть участь в корупційній схемі в сфері дипломування. В першу чергу, Андрія Глазкова, який був призначений в.о. глави Морський Адміністрації під час засіданні комітету ВРУ по питанням транспорту та інфраструктури 30.09.2020.Питання про корупцію в сфері дипломування був розглянутий комітетом в результаті широкого поширення відеозвернення моряків і завдяки активній участі депутата ВРУ Юлії ДіденкоКомітет ВРУ проголосувала за звільнення глави Морський Адміністрації Сергія Звягінцева призначення Андрія Глазкова.
На засіданні комітету ВРУ 30.09.2020 були присутні представники нашої організації – ми особисто чули обіцянки Андрія Глазкова побороти корупцію з сфері дипломування.
Але, всупереч його обіцянкам, ситуація в сфері дипломування за останні 2 місяці значно погіршилася. Чи це є “покращення”?
Крім цього, Морська Адміністрація в особі Андрія Глазкова під час обговорення Наказу Міністерства Інфраструктури (09.12.2020) про спрощення системи дипломування різко змінила свою позицію. Андрій Глазков вніс пропозицію зобов’язати моряків для перевірки стажу, надавати:
– трудову книжку (за наявності);
– інформацію про Страховому стажі з Реєстру застрахованих осіб;
– копію трудових договорів;
– підтвердження оплати праці у відповідності з трудовими договорами;
– копії податкових декларацій про майновий стан і доходи за період, який підтверджується.
Пропозиції Андрія Глазкова все експерти морської сфери вважають деструктивними – тому що документи фінансової звітності не можуть бути використані для цілей підтвердження збереження моряком професійної компетентності.
- Підписання Наказу Міністерства Інфраструктури про спрощення системи дипломування, в редакції, з урахуванням консолідованих правок експертів морської сфери, без останніх доповнень Морський Адміністрації.
- Скасування усного іспиту на присвоєння та повернення спільних протоколів морським навчальний закладам.
- Прийняття Закону України, який вносить зміни до Кодексу торговельного мореплавства в редакції, з урахуванням консолідованих правок експертів морської сфери (проект закону надано профільному комітету ВРУ).