Loading....

Заплановані Події

Завантаження Події
 • Це подія пройшло.

Мітинг проти корупційних схем у сфері дипломування моряків

14.12.2020 @ 09:00 - 17:00

Шановні моряки,

На превеликий жаль, Морська Адміністрація та Міністерство Інфраструктури хочуть всіляко знищити моряків і морську галузь до кінця.

Морська Адміністрація, яку очолює в.о Глазков А.В – капітан, своїх же моряків заганяє в яму. Всі обіцянки МІУ і морада всіляко ігнорують. Мін’юст повернув наказ через недієвий інструмент як підтвердження стажу через прикордонну службу (а схема б на цьому і працювала б), вони планували рубати всіх моряків саме на стажі. Залишати послужну книжку і паспорт моряка не хочуть, так як схема не буде працювати.

Тепер нові схеми будують: трудову книжку (за наявності), інформацію про Страховий стаж з Реєстру застрахованих осіб, копію трудових договорів, підтвердження оплати праці у відповідності з трудовими договорами, (і на закуску) копії податкових декларацій про майновий стан і доходи за період, який підтверджується …….. адже упустити можливість заробітку з підтвердження – це не про морад або МІУ.

Моряки, задумайтеся: скільки можна терпіти ці приниження, це свавілля, якому ми піддаємося на своїй же землі!

Вони вважають нас легким заробітком, з якого можна збагачуватися і набивати свої кишені нашою важкою працею і здоров’ям, яке ми міняємо на гроші – працюючи дуже часто в пекельних умовах далеко від своїх родин, намагаючись прогодувати наших дітей!

Ви хочете бути їх корупційної мішенню і банкоматом без пін-коду?

Ви дійсно хочете платити неймовірно величезну данину за дипломування та сертифікацію, намагаючись довести цим офісним та посткорабельним щурам свою кваліфікацію, якої у них ніколи і не було?

Ви хочете дозволити їм дуже скоро обкласти Вас липовими податками?

Це ваше право. А хто вважає по-іншому, то приєднуйтесь, разом, 14 грудня, в Києві, мітинг буде проходити біля Офісу Президента (вул.Банкова 11) о 9.00 ранку. 

за нашої офіцерською честю і гідністю, за нашою перемогою над цим свавіллям!

Мета мітинга:

 1. Відставка і залучення до відповідальності всіх чиновників і їхніх спільників, які беруть участь в корупційній схемі в сфері дипломування. В першу чергу, Андрія Глазкова, який був призначений в.о. глави Морський Адміністрації під час засіданні комітету ВРУ по питанням транспорту та інфраструктури 30.09.2020.Питання про корупцію в сфері дипломування був розглянутий комітетом в результаті широкого поширення відеозвернення моряків і завдяки активній участі депутата ВРУ Юлії ДіденкоКомітет ВРУ проголосувала за звільнення глави Морський Адміністрації Сергія Звягінцева призначення Андрія Глазкова.

  На засіданні комітету ВРУ 30.09.2020 були присутні представники нашої організації – ми особисто чули обіцянки Андрія Глазкова побороти корупцію з сфері дипломування.

  Але, всупереч його обіцянкам, ситуація в сфері дипломування за останні 2 місяці значно погіршилася. Чи це є “покращення”?

  Крім цього, Морська Адміністрація в особі Андрія Глазкова під час обговорення Наказу Міністерства Інфраструктури (09.12.2020) про спрощення системи дипломування різко змінила свою позицію. Андрій Глазков вніс пропозицію зобов’язати моряків для перевірки стажу, надавати:

– трудову книжку (за наявності);

– інформацію про Страховому стажі з Реєстру застрахованих осіб;

– копію трудових договорів;

– підтвердження оплати праці у відповідності з трудовими договорами;

– копії податкових декларацій про майновий стан і доходи за період, який підтверджується.

Пропозиції Андрія Глазкова все експерти морської сфери вважають деструктивними – тому що документи фінансової звітності не можуть бути використані для цілей підтвердження збереження моряком професійної компетентності.

 1. Підписання Наказу Міністерства Інфраструктури про спрощення системи дипломування, в редакції, з урахуванням консолідованих правок експертів морської сфери, без останніх доповнень Морський Адміністрації.
 1. Скасування усного іспиту на присвоєння та повернення спільних протоколів морським навчальний закладам.
 1. Прийняття Закону України, який вносить зміни до Кодексу торговельного мореплавства в редакції, з урахуванням консолідованих правок експертів морської сфери (проект закону надано профільному комітету ВРУ).

Details

Date:
14.12.2020
Time:
09:00 - 17:00
Подія Категорія:

Організатор

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ МОРЯКІВ»
Phone:
+380 (99) 203-14-05
Email:
usunion.ua@gmail.com
Website:
www.usunion.com.ua

Місце проведення

Администрация Президента Украины
улица Банкова, 11
Киев, 01220 Украина
+ Карта Google
Back To Top